Intex 68569-R, надувне крісло 107 x 104 x 69 см, рожеве
- Артикул:68569-R
- 0
- Довжина:107 см
- Ширина:104 см
- Висота:69 см
- Інформація:(ДхШхВ) 107 x 104 x 69см
- Вага:2,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 104 см |
| Висота | 69 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 107 x 104 x 69см |
| Вага | 2,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | рожевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 36-28-10 см |
| Серія | Beanless Bag Chair Assortment |
| Тип | надувне крісло |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,52 мм |
| Упаковка | картонна коробка |