Bestway 5619e, каркасний басейн 488 x 122 см
- Артикул:5619e
- 0
- Діаметр:488 см
- Висота:122 см
- Інформація:Діаметр 488 x Висота 122см
- Вага:61 кг
- Виробник:Bestway
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Інформація | Діаметр 488 x Висота 122см |
| Вага | 61 кг |
| Виробник | Bestway |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Зливний клапан | есть |
| Каркас | стальные трубы |
| Колір | серый |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | трехслойный ПВХ: два слоя ПВХ и слой стекло-волоконной сетки |
| Насос - фільтр картриджний | 5678 л/час |
| Об'єм води | 19480 л |
| Серія | Steel Pro Max |
| Сходи | Есть |
| Тент | Есть |
| Упаковка | картонная коробка |
| Форма | Круглый |