Bestway 56462, каркасний басейн 549 x 122 см Steel Pro Frame Pool
- Артикул:56462
- 1000
- Діаметр:549 см
- Висота:122 см
- Інформація:Діаметр 549 x Висота 122см
- Вага:79 кг
- Виробник:Bestway
- Показати всі характеристики
Тент: Так
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
Тент: Так
| Діаметр | 549 см |
| Висота | 122 см |
| Інформація | Діаметр 549 x Висота 122см |
| Вага | 79 кг |
| Виробник | Bestway |
| Висота сходів | 122 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Зливний клапан | Так |
| Каркас | сталеві труби |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос - фільтр картриджний | 5678 л/год |
| Об'єм води | 23062 л |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Тент | Так |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |