Повітряні насоси
152см - 183см - Двомісні кроваті та матраси
Bestway 67473, надувний матрац 203 x 152 x 22 см
- Артикул:67473
- 0
- Довжина:203 см
- Ширина:152 см
- Висота:22 см
- Інформація:(ДхШхВ) 203 x 152 x 22см
- Вага:3,8 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 22 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 203 x 152 x 22см |
| Вага | 3,8 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 295 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | зовнішній електронасос |
| Розмір упаковки | 35x32,5x11 |
| Серія | Comfort Quest |
| Тип | надувний матрац флокированний |
| Упаковка | картонна коробка |