Intex 56495, надувний дитячий басейн Морська зірка
- Артикул:56495
- 0
- Діаметр:185 см
- Довжина:185 см
- Ширина:180 см
- Висота:53 см
- Інформація:(ДхШхВ) 185 x 180 x 53см
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 185 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 53 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 185 x 180 x 53см |
| Вік дитини | 3+ років |
| Вага | 4,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Колір | голубий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 466 л |
| Розмір упаковки | 41x9x36 см |
| Серія | Sammers Colors Pool |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | п'ятикутний |