Intex 57181, надувний дитячий басейн Мандарин 229х147х46см
- Артикул:57181
- 0
- Довжина:229 см
- Ширина:147 см
- Висота:46 см
- Інформація:(ДхШхВ) 229 x 147 x 46см
- Вік дитини:3+ років
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 229 x 147 x 46см |
| Вік дитини | 3+ років |
| Вага | 4,2 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Доп. обладнання | Ремонтний набір |
| Колір | оранжевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 600 л |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,33 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |