Intex 28130, надувний басейн Easy Set 366x76 см
- Артикул:28130
- 16
- Діаметр:366 см
- Висота:76 см
- Інформація:Діаметр 366 x Висота 76см
- Вага:13,3 кг
- Вага упаковки:13,3 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Інформація | Діаметр 366 x Висота 76см |
| Вага | 13,3 кг |
| Вага упаковки | 13,3 кг |
| Виробник | Intex |
| Висота до кільця | 58 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Діаметр кільця | 307 см |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 5621 л |
| Розмір упаковки | 36x24x56 см |
| Серія | Easy Set |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |