Bestway 57372, надувний басейн Fast Set ™ Grey
- Артикул:57372
- 0
- Діаметр:457 см
- Висота:107 см
- Інформація:Діаметр 457 x Висота 107см
- Вага:32 кг
- Виробник:Bestway
- Показати всі характеристики
Сходи: Так
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
Сходи: Так
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 107 см |
| Інформація | Діаметр 457 x Висота 107см |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Bestway |
| Висота сходів | 107 см |
| Гарантія | не передбачена |
| Діаметр кільця | 388 см |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Насос | 2006 л/ч |
| Насос - фільтр картриджний | 2006 л/год |
| Об'єм води | 12362 л |
| Розмір упаковки | 44.5х113х36 см |
| Серія | Fast Set™ Grey |
| Скімер | - |
| Сходи | Так |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |